Przeziębienie i zmiana nastroju u ośmiolatka

Witam mam 8 letniego syna i jest przeziebiony i od paru din jest jakis inny tak jakby czul sie Sam chce zeby zwracac uwage na niego zeby jego rodzenstwo rozmawiali z nim i jakby na placz go bierze jak nie zwucom uwage na niego jaka przyczyna moze byc troche obawiam sie nigdy nie byl taki bardzo prosze o porade.

Witam, zupełnie normalnym jest, że chore, czy przeziębione dziecko ma gorszy nastrój oraz, że domaga się większej uwagi ze strony domowników. Nie jest to powodem do zmartwień. Jeśli jednak dziecko stawałoby się apatyczne należy niezwłocznie udać się do lekarza pediatry. Pozdrawiam.