Przeziębienie kości policzkowych a zaparcia i wzdęcia

Kiedyś przeziębiłem okolice kości policzkowych - pod oczami. Teraz to mi się powtórzyło. Ból jest lekki, ale męczący. Czy taki ból może być uzależniony od przeziębienia, zaparcia czy wzdęcia. Ja mam takie podejrzenia. Czym to leczyć. Mój lekarz POZ przepisał mi AULIN. Jakie zabiegi oprócz tego należałoby zastosować?

Witam. Możliwe że mamy do czynienia z zapaleniem zatok. Nie jestem przekonany czy Aulin jest najlepszym lekiem dla Pana, na pewno nie powinien stosować Pan go ze wspomnianego wskazania dłużej niż kilka dni