Przy jak wysokiej temperaturze podać leki 7-tygodniowemu dziecku?

mam 7 tyg córkę od wczoraj gorączkuję i często się załatwia co można podać i jak najlepiej zmierzyć temperaturę,przy jak wysokie temperaturze podać leki

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby bezwzględnie zgłosić się do pediatry. Doraźnie można zastosować paracetamol w czopku.