Przy jakim ciśnieniu należy przyjmować leki?

Dzień dobry, jakie ciśnienie uważane jest za niskie do tego stopnia by należało przyjmować jakieś leki czy starać się go podwyższyć w jakis inny sposób? Nigdzie nie znalazłam tej "dolnej" granicy. Dodam że mam 23 lata i ważę nie całe 50 kg. Moj ostatni wynik ciśnienia krwi to 73/108. Utrzymuje się ciągle w tym przedziale. Pozdrawiam

Szanowna Pani, jeżeli takie ciśnienie występuje u Pani cały czas i nie odczuwa Pani żadnych niepokojących objawów to nie widzę powodu do niepokoju