Przy wzroście 177 cm ważę 53, czy taka waga jest odpowiednia?

Czuję się zbyt gruba. Na brzuchu mam fałdkę tłuszczu i bardzo chciałabym się jej pozbyć. Uważam też, że mam zbyt dużo tłuszczu na łydkach? Co mogę zrobić, by się tego pozbyć? Od nie dawna zaczęłam regularnie ćwiczyć. Mam piętnaście lat.

KOBIETA ponad rok temu

Witam,

W chwili obecnej Twoje BMI przyjmuje wartość 16,9.

W oparciu o siatkę centylową można u Ciebie stwierdzić niedobór masy ciała.

Prosiłabym Cię o rozmowę z rodzicami i udanie się na konsultację lekarską w celu ustalenia dlaczego ważysz tak niewiele (być może po prostu masz szybki metabolizm, drobną budowę ciała, lub wynika to z innej przyczyny, niemniej trzeba sprawdzić, jak rozwijałaś się do tej pory).

Zdecydowanie powinnaś zrezygnować z prób dalszego wyszczuplania sylwetki.

Zajrzyj na:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite...

Pozdrawiam ciepło

PS. Wszystkie decyzje konsultuj z rodzicami.