Przybieranie na wadze i nerwica natręctw

Witam, mam duży problem... Od pewnego czasu bardzo szybko tyję. Jestem chora na nerwicę natręctw i zażywam w związku z tym FEVARIN. Ponadto biorę OVULASTAN- środek antykoncepcyjny. Chciałabym zapytać czy mogę zacząć brać THERM LINE na odchudzanie ? czy będzie to wpływało na działania pozostałych leków.. bardzo proszę o odpowiedź.

Zachęcam- oprócz farmakologii- do przyjrzenia się temu w procesie psychoterapii. Specjalista zarówno określi, czy nadmierny apetyt związany jest z lekami czy z innymi zaburzeniami, a dodatkowo pomoże poradzić sobie z emocjonalnymi i motywacyjnymi trudnościami w poradzeniu sobie z tym objawem ubocznym.