Przybieranie na wadze po stosowaniu Paroxinoru i Tricco Cr

Stosuje Paroxinor20mg 2 tabletki rano oraz Tricco Cr 75mg 2/3 tabl przed snem. Pytanie brzmi czy jest duże prawdopodopieństwo wzrostu wagi po stosowaniu tego połączenia gdyż jestem juz na granicy otyłości Nie Jestem na diecie więc efekty będą widoczne czy zacznę dalej tyć?? Czy istnieją jakieś bezpieczniejsze leki (zamienniki) ktore zapewnią brak efektów zmiany wagi a beda mialy podobne dzialanie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wśród działań niepożądanych wymienionych preparatów może występować wzrost masy ciała. Jeśli wystąpią niepokojące objawy proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przypadku stosowania leków z tej grupy istnieje duże prawdopodobieństwo wzrostu wagi ciała.