Przyciemniony prawy kąt przeponowo-sercowy

Witam... Jestem po dwoch zawalach serca , od stycznia jestem stale przeziebiona ,zrobiłam RTG kl. piersiowej ----Przyciemniony prawy kat przeponowo-sercowy-jak przy obecnosci zrostow.Mam problemy od wielu lat , że po jedzeniu robi mi sie słabo i brzuch mam bardzo wzdety,mam wrazenie ze przepona uciska na serce i moze stad te dolegliwości ???

Aleksander Ropielewski

Nie można wykluczyć, że Pani dolegliwości związane są z opisywanymi zmianami w RTG, jak też, że są one przyczyną infekcji, której doświadcza Pani od stycznia. Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i dodatkowych badań nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.