Przyczyna bólu pleców w odcinku lędźwiowym, nadgarstków i szyi

Od pewnego czasu bolą mnie plecy w odcinku lędźwiowym, nadgarstki oraz szyja. Często muszę ją tak jakby wyginać by ból przez chwile nie doskwierał. Jak go zniwelować ? Czego może przyczyną ? Mam aktywny tryb życia. Wieczorami siedzie przy biurku. Krzesło dobre porządne. Miesiac temu mialem wizytę u lekarza i kręgosłupa nie mam krzywego ani nic z tych rzeczy.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Takie objawy mogą dawać niektóre choroby reumatologiczne, część infekcji wirusowych. Proponuję skonsultować się z internistą, który oceni czy wskazana jest konsultacja u reumatologa.