Przyczyna brązowego śluzu?

Witam!
Jaka może być przyczyna brązowego śluzu (wydzieliny)?
Mam nieregularne miesiączki ostatnią miałam 11grudnia. Moje cykle mają po ok 34dni. w tym miesiącu nie dostałam jeszcze miesiączki. Pojawiła się natomiast dziwna brązowa wydzielina, która jest już od kilku dni (ok 5dni). Nie odczuwam żadnego bólu, piecznienia itp. Czym może być to spowodowane?

Dodam, że współżyję z moim partnerem.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Brązowe plamienia śródcykliczne (czyli pojawiające się poza miesiączką) oraz nieregularne cykle świadczą najprawdopodobniej o zaburzeniach hormonalnych, takich jak np. hiperprolaktynemia. Radzę Pani udać się do swojego ginekologa i poprosić o skierowanie na badania hormonalne (stzenie prolaktyny we krwi). Hiperprolaktynemia to stan, który może utrudnić zajście w ciążę, ale jest z drugiej strony stosunkowo łatwy do wyleczenia.
Pozdrawiam serdecznie!