Przyczyna ciągłego zmęczenia, apatii i obniżonego nastroju

Co może byc przyczyna mojego ciaglego zmeczenia,apatii,obnizonego nastroju?

Dzień dobry,

Ogólnie, mogą to być przyczyny na tle psychicznym, jak i somatycznym.
A żeby wiedzieć co jest przyczyną w PANI przypadku, namawiam na osobisty kontakt z lekarzem psychiatrą i/lub psychoterapeutą - którzy mogą zaproponować leczenie bądź skierują Pani do odpowiedniego specjalisty (np.: endokrynologa).

Dzień dobry!

Może być to objaw wielu różnych chorób. Objaw nie jest specyficzny i nie wskazuje na żadną konkretną chorobę. Konieczna jest osobista rozmowa z lekarzem i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Może być to depresja, ale warto wykluczyć także inne możliwości, łącznie z przyczynami w Pani aktualnej sytuacji życiowej, stylu życia itp.

Pozdrawiam!