Przyczyna częstego bólu brzucha, biegunki i gorączki

Dzien dobry. Co moze byc spowodowane czestymi bolami brzucha, biegunka, z wystepujaca goraczka ??? Najczesciej wystepuje to poczas wysilku fizycznego. Objawy wystepuja od dluzszego czasu z przerwami. Co powinienem zrobic aby objawy ustapily? Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Sebastian

Witam, nie wiem czy te objawy są spowodowane tylko przez bardzo duży wysiłek fizyczny? Jeśli nie tylko proponuję wizytę u lekarza - po zbadaniu i rozmowie badania kontrolne krwi (jak morfologia, glukoza, ALT, OB, CRP) i kału na krew utajoną bylyby wskazane.