Przyczyna dziur w migdałkach

Czy powodem robienia sie dziur w migdalkach moze byc rak?

Aleksander Ropielewski

Ciężko mi odpowiedzieć na Pańskie pytanie ze względu na dużą niespecyficzność określenia "dziura w migdałku". Rak migdałka podniebiennego objawia się jako wrzodziejąca zmiana na migdałku, która może naciekać okoliczne tkanki. Niepokój powinna budzić zmiana jednostronna

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z zapaleniem migdałków.