Mętny mocz a choroba

Dzień dobry, w wyniku badania ogólnego moczu znalazłam między innymi informację, że mam mętny mocz. Co to może oznaczać? Jaka może być przyczyna mętnego moczu? Nie odczuwam raczej żadnych dolegliwości z tym związanych, czasami czuję lekkie pieczenie podczas oddawania moczu, ale wydawało mi się to normalne. Czy to możliwe, że pojawił się u mnie mętny mocz po antybiotyku? Około dwa tygodnie temu byłam przeziębiona i lekarz przepisał mi antybiotyk, którego nazwy nie pamiętam. Może mętny mocz ma związek z tym i po prostu wiąże się z przyjmowanymi lekami? Nie ukrywam, że trochę się martwię, ponieważ czytałam już opinie na temat mętnego moczu i znalazłam informacje, że może być oznaką poważnych chorób. Próbowałam obserwować oddawany przeze mnie mocz i zauważyłam, że mętny mocz pojawia się głównie rano. Za odpowiedź dziękuję. Z poważaniem Joanna

Witam
Mętny mocz może świadczyć np. o obecności czerwonych krwinek,
leukocytów, bakterii lub kwasu moczowego.
Proszę omówić problem z lekarzem rodzinnym lub z urologiem.
Pozdrawiam serdecznie