Przyczyna omdlenia u 30-latka

Witam dwa dni temu po raz pierwszy w życiu zemdlałem po reanimacji przez kolegę obudziłem się, co może być tego przyczyną

Małgorzata Panek

Jest wiele możliwych przyczyń omdlenia. Czy wystąpiło ono po zmianie pozycji ze stojącej na siedząca? Czy długotrwale nie przebywał Pan w pozycji stojącej? Czy tego dnia nie miał Pan biegunki? Odwodnienie organizmu i zaburzenia elektrolitowe mogą doprowadzić do utraty przytomności.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego w przypadku objawów niepokojących.
Pozdrawiam