Przyczyna papkowatych stolców

Witam Mam 42 lata Od roku czasu mam papkowate stolce .Miałam wykonane badania w tym alaty aspaty Crp ,wszystko w normie . Gastroskopia wykazała helicobacter .Kolonoskopię miałam wykonaną 7 lat temu ,wszystko w porzadku bylo . Mam pytanie co może być przyczyną papkowatych stolcy ? Ogólnie czuje się dobrze ,mam apetyt nie chudnę .Niepokoja mnie tylko te stolce .Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu jelita grubego o różnorodnym podłożu. Aby ewidentnie postawić rozpoznanie należałoby wykonać kolonoskopię. Wcześniej jednak z tym problemem proponowałbym skonsultować się z gastroenterologiem.