Przyczyna podkrążonych oczu i zsiniałego czubka nosa

Mam podkrazone oczy i zasinialy czubek nosa, co moze byc przyczyna?

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ii najpewniej zlecenia podstawowych badań laboratoryjnych nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzic, ponieważ są to objawy mało specyficzne.

Małgorzata Panek

Przyczyną może być zmęczenie lub anemia. Czy jest Pan osłabionyta? Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam