Przyczyny bólu jajników podczas stosunku

Chciałabym się dowiedzieć, dlaczego podczas stosunku bolą mnie jajniki? Nigdy dotąd nie miałam takich bólów.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.
Radzę udać się do ginekologa. W badaniu sprawdzi on, czy nie ma Pani torbieli lub innych zmian w obrębie jajników. Przyczyną bolesnych stosunków może też być endometrioza- do zdiagnozowania tej choroby konieczne są jednak bardziej zaawansowane badania, tj. USG i laparoskopia.
Pozdrawiam serdecznie!