Duszności przy wysiłku fizycznym i stresie

Witam, Jaki jest powód tego, że jest mi strasznie duszno. trochę aktywności fizycznej, trochę nerwów i od razu zaczynam się pocić, mieć duszności. Jest to bardzo uciążliwe w codziennym życiu. Jakie mogą być tego przyczyny ?

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Duszność po wysiłku często jest związana z chorobami układu krążenia lub płuc. Sugeruję pilną konsultację internistyczną.