Przyczyny grzybicy układowej

Witam.borykam sie z problemem ktory jak mniemam moze byc grzybica ukladowa.badania na hiv ujemne.lecz 3 lata po przbytym przeziebieniu i przewleklej biegunce wszystko sie zaczelo.wykonalam mase badan.do tej pory zmagam sie z mgla umyslowa,powiekszone zrenice,nadwrazliwosc na pokarmy,tradzik na szyji i plecach,bol i przekrwienie oczu i ciagle zmeczenie.jestem w 28 tygodniu ciazy i bardzo martwie sie o dziecko.gdzie sie udac po pomoc.probowalam juz wszystkiego,przeciez musi byc jakas przyczyna?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym konsultację z endokrynologiem. Możliwe, że jest to związane z wahaniami hormonalnymi.