Przyczyny kaszlu napadowego

Od roku szukam przyczyny kaszlu napadowego, silnego, ostrego'spod ziemi"-pasożyty, gastroskopia, wymaz z gardła,bakterie pneumonia,kolonoskopia,alergie,astma(wszystkie podejrzenia co do w/w wymienionych powodów-WYKLUCZONE). Pozostało serce do zbadania- jakie badanie może potwirdzić lub wykluczyć zagrożenie ?Po roku takiego kaszlu wydaje mi się, że umieram- doszłam do ściany...

Nawet przy ujemnych wynikach w kierunku astmy stosowanie leków przeciwastmatycznych lub przeciwkaszlowych może wyhamować utrwalony odruch kaszlowy.