Przyczyny nadmiernej potliwości twarzy

od kilku miesiecy strasznie poci mi sie twarz ,nie ma znaczenia czy jest gorąco czy nie .W tej chwili az kapie mi z czoła .Reszta ciała reaguje normalnie .co mozna z tym problemem zrobic ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi.