Przyczyny niewchłaniania się magnezu

Mam problem z magnesem-nie wchłania się. Biorę największe dawki po kilka razy w dzień i w nocy. Już wiem,że mam wielki niedobór vit d bo 20lat brałam leki dające fotoalergie i musiałam unikać słońca. Mam zbyt dużo wapnia we krwi a tooze być przyczyną leków tj heparyny drobnoczasteczkowej tj niedobór vit k2. Jak m to wszystko pogodzić BY magnez zaczął się wchlaniac. Mam menopauze i z potem też on mi ucieka,top jest istny obłęd_bolesne skurcze ,arytmia i drganie lewej powieki.

Proszę po pierwsze sprawdzić czy jest rzeczywisty znaczący niedobor magnezu - badanie surowicy krwi. Jeśli tak zastosujmy preparaty mleczanu lub cytrynianu magnezu z witaminą B6. Jeśli nadal wartości będą znacząco nieprawidłowe być może podanie dożlne poprawi rezultaty