Przyczyny obfitych i regularnych miesiączek

witam mam pytanie ostnia miesieczke mialam 16 listopada ,i 28 listopada nadal pojawila sie miesiaczka bardzo obfita zawsze mam regularna miesiaczke,wszyskie badania rok temu byly w porzadku i usg dopochwowe tez w ciazy nie jestem ,jaka moze byc przyczyna tych objawow Proszę odpowiedz

Małgorzata Panek

Trzeba zrobić aktualne badania USG wykluczające przerost endometrium. Proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam