Przyczyny powstania nowotworu złośliwego z przerzutami do mózgu

Jak mozna długo zyc na nowotwor zlosliwy z przerzutami do mozgi i szyjnych wezlow chlonnych i z jakiego powodu powstala ta choroba.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie można nic powiedzieć nie znając rodzaju nowotworu. Najczęściej nowotwór złośliwy powstaje na skutek mutacji genetycznych oraz wpływu czynników środowiskowych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by precyzyjnie określić czas przeżycia osoby chorej na nowotwór złośliwy z przerzutami do mózgu i węzłów chłonnych szyjnych. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie pacjenta.