Przyczyny ucisku w klatce piersiowej

Mieszkam w Norwegii do lekarza mam bardzo daleko. Wybieram sie w tedy kiedy musze. Od 3 tyg odczuwam cos w klatce, nie umiem opisac. To tak jakby pękały mi bańki lub takie trzepotanie, przy tym czuje ucisk i dyskomfort w oddechu. Nie wiem czy to mozna połączyć ale wcześniej miałam coś takiego że słyszałam bicie serca w uszach. Czy powinnam jechać z tym do lekarza?

Psychologia

Oczywiście, powinna Pani się zbadać jeśli objawy utrzymują się już 3 tygodnie, być może to objaw jakiejś choroby somatycznej lub nerwicy, ale nie dowie się Pani tego bez konsultacji z lekarzem.