Przygnębienie, obsesyjne myśli o zdrowiu i strach przed śmiercią

Co mi jest?Proszę o pomoc?Często jestem przygnebiona.Boję się raka i śmierci.Obsesyjnie myślę o tym ze coś mi jest.Jestem rozdrazniona,zmęczona.Miewam objawy chorób które przeczytam na Internecie.Nic mnie nie cieszy.Nagle od czasu do czasu,pojawia się u mnie ogromny stan radości i chęci do działania.Przestaje się bać i mam ochotę robić wszystko.To po kilku minutach mija i znowu czuje się źle.Często płacze.Boję się ze zwaiowalam.Boję się ze umrę ja lub moje dziecko.Obsesyjnie myślę o bialaczce.

Życzę powodzenia w odzyskaniu spokoju i równowagi.
Pozdrawiam