Przygnębienie, odizolowanie od ludzi i depresja

Od dwóch lat mam stwierdzoną przez specjalistę depresję. Na początku chodziłam na leczenie (psycholog i psychiatra), nawet chciałam iść na terapię, ale z nią nie udało się, bo za mało ważyłam. Przestałam chodzić do lekarzy. Teraz nie mam siły na nic. Na cięcie się, na jedzenie, na wychodzenie z domu. Odizolowałam się od ludzi i ciągle jestem przygnębiona. Jak bardzo źle jest ze mną?

Dzień dobry!

Konieczne jest kontynuowanie leczenia psychiatrycznego oraz podjęcie psychoterapii. Istnieją także ośrodki i oddziały oferujące całodobową kompleksową opiekę osobom cierpiącym na zaburzenia nastroju, depresję i zaburzenia odżywiania.
Pani sytuacja jest trudna i wymaga szybkiej interwencji, istnieje ryzyko zagrożenia życia i zdrowia. Zawsze jest jednak możliwa poprawa swojej sytuacji.

Pozdrawiam!