Przygnębienie, płaczliwość bez wyraźnej przyczyny u 20-latki

przeprowadziłam sie w tym roku na studia, do mniejszego miasta. Gdy jestem na uczelni to wszystko jest w porządku lecz gdy wracam do swojego pokoju, czy mam pare godzin pobyć sama automatycznie zaczynam być przygnębiona i płacze bez wyraźnej przyczyny. Czy powinnam skonsultować sie z psychologiem?

Dzień dobry,

Jak najbardziej może Pani skonsultować się z psychologiem / psychoterapeutą, np.: w PZP, różnych NZOZ'ach, prywatnie.

Ja bym do tego zachęcała. Być może za jego pośrednictwem ułoży Pani sobie swoje sprawy, w niełatwym przecież, czasie zmian życiowych.

Oczywiście, wsparcie psychologiczne zawsze jest dobrym pomysłem, w szczególności kiedy brak w naszym otoczeniu osób, które mogły podać nam pomocną dłoń.