Przygnębienie, smutek, płaczliwość u nastolatki

Od długiego czasu nie mogę się pozbierać. Ciągle płaczę bez powodu, jestem smutna, przygnębiona. Nic nie sprawia mi przyjemności, nawet na spotkania z chłopakiem nie mam już ochoty. Mam kołatania serca, wszystko mnie stresuje, ciągle jestem śpiąca. Ciągle zdarza mi się myśleć, że chciałabym iść spać i nigdy już się nie obudzić. Potrzebuję pomocy, ale nie wiem, gdzie jej szukać... Nie wytrzymam tak. Nie mogę na siebie patrzeć i nie mogę znieść swoich myśli. Co robić?

Dzień dobry,

Proszę zgłosić się do psychoterapeuty i/lub lekarza psychiatry, którzy tylko w kontakcie osobistym mogą zdiagnozować Pani trudności i adekwatnie do tego, zaproponować leczenie (np.: psychoterapia i/lub farmakoterapia).
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) lub prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza