Przyjęcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych Lesinelle jednego dnia

Witam, przyjmuję tabletki Lesinnelle od 2 lat. Dziś biorąc tabletkę o zwykłej porze zauważyłam, że jestem o 1 dzień do tyłu. Przyjęłam więc kolejną tabletkę. Jak się okazało, źle odliczyłam dni i w efekcie przyjęłam 2 tabletki na raz. Proszę o informację jak należy postępować dalej. Przyjąć tabletkę jutro o normalnej porze? Domyślam się, że miesiączka wystąpi wcześniej. Jak zacząć kolejny blister? Dziękuję i pozdrawiam, I.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Proszę przyjmować antykoncepcję normalnie i stałej porze. Cykle skróci się co prawda jeden dzień ale nie ma podstaw do zmartwień.