Przyjęcie Escapelle a brak skutków ubocznych

Witam, w ciągu dwóch miesięcy przyjęłam dwa razy Escapelle - wiem że nie powinnam ale niestety stało się. Za pierwszym razem miałam skutki uboczne a teraz nie mam żadnych. Czy to oznacza że tabletka nie działa?( gdy ją połykałam miałam wrażenie że utknęłam mi w gardle- czy wchłonęła by się sama?)

Małgorzata Panek

Wystąpienie objawów ubocznych nie jest stałe, tzn w zależności od Pani stanu ogólnego czy fazy cyklu mogą wystąpić inne objawy niepożądane lub nie wystąpić wcale. Radziłabym dla pewności wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku bez zabezpieczenia. Należy nie stosować Escapelle często, gdyż prowadzi to do zaburzeń gospodarki hormonalnej .
Pozdrawiam