Przyjęcie podwójnej dawki antykoncepcji hormonalnej

Witam, mam pytanie odnośnie tabletek antykoncepcyjnych. Biorę je systematycznie o 23.00, lecz dziś z samego rana pomyliłam blistek z moimi innymi lekami i wzięłam kolejną tabletkę antykoncepcyjną. Czy to może wpłynąć na moje zdrowie, bądź cykl, skoro wczoraj o 23 wzięłam jedną jak zwykle, a dziś rano kolejną? Zostały mi jeszcze 3 do skończenia blistka. Czy w takim razie "przenieść" godzinę ich zażywania na poranną? I kolejną wziąć juro rano?

można już zaprzestać przyjmowania ostatnich tbl z tego opakowania lub brać normalnie do końca, nie ma to wpływu na Pani organizm i cykl.