Przyjmowanie antybiotyku Sandoz i zastrzyków domięśniowych w ciąży

mIalam zapalenie nerki i zapalenie miesni biodrowych zazywalam kilka dni antybiotyk SANDOZ i domiesniowo zastrzyki nie wiedzialam ze jestem w ciazy,czy moglam bardzo zaszkodzic plodowi?2 tydz ciazy.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leki te są dopuszczone do stosowania w czasie ciąży. Warto jednak pamiętać aby w tym okresie stosować jak najmniej leków.