Przyjmowanie dopalaczy przez dziecko

od niedawna podejrzewałam córką że coś bierze dziś się dowiedziałam od niej że dopalacze że brała z 5 razy martwi mnie to że powiedziała że się jej to podoba

Dzień dobry,

Jeżeli córka jest niepełnoletnia, to proszę udać się wraz z nią do psychologa/psychoterapeuty, zajmującego się terapią rodzin. Jeśli jest już osobą pełnoletnią, to pozostaje Pani jedynie namawianie jej na wizytę indywidualną u psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza