Przyjmowanie leków na insulinooporność a wyniki badania poziomu glukozy i insuliny

Witam,dietetyk skierował mnie na krzywą insul,pomimo ćwiczeń i diety moja waga powoli spadała, miałam omdlenia, cieżko mi było wytrzymać bez słodkości po wynikach stwierdził, że są kiepskie i skierował do diabetologa, który stwierdził insulinooporność i przepisał najpierw750 mg Glucophage, potem po miesiącu 1500 mg, jedank czytając w internecie wiele opinii, stwierdzam, że może niepotrzebnie faszeruje się lekami. Moje wyniki Glukoza: 116- 118- 123, Insulina: 10-75,7-89,6

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Poziomy glukozy nie są prawidłowe. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza.