Przyjmowanie leków na przeziębienie a spóźniający się okres

Witam. Jestem przeziębiona, brałam leki tj. Gripex saszetki, pastylki na gardło. Oczywiście przyjmuję też antykoncepcję doustną Daylette 28 tab. Współżyłam kiedy byłam na 2 zielonej tabletce. Oczewiście wszystkie przyjęłam , nie wymiotowałam ani nie miałam biegunki. Czy środki na przeziębienie i mogą mieć wpływ na opóźnienie okresu ? Boję się , że mogłam zajść wtedy w ciąże. Proszę o poradę.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma obawy o zaburzenie ochrony antykoncepcyjnej.