Przyjmowanie leku Castagnus a planowanie ciąży

Dzien dobry.Ostatni okres miałam 17.12.2013 cykle mam 27 dniowe.13.01.2014 powinna byc miesiączka ale jej nie ma zrobilam test popołudniu wyszedl negatywny ale bardzo chcemy z parnterem dzidzie i nie wytrzymalam.By pomóc biore Castangus 70 dzien bardzo sie boje ze gdyby fasolka byla to zaszkodze jej tym lekiem.Ne wiem czy brac czy nie test byl negatywny kiedy powtórzyc by byl wiarygodny?Miałam delikatne krwawienie 08 i 09.01.2014 Pobolewaja mnie piersi jak na okres i czesto chodze do łazienki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test jest wiarygodny po upływie 14 dni od stosunku. Nie polecam przyjmowania preparatów niewiadomego pochodzenia. W/w nie jest zarejestrowany jako lek.