Przyjmowanie leku Heviran na opryszczkę narządów płciowych

od wczoraj biore tabletki Heviran 800 mg 5x dziennie na zapalenie opryszczkowe na praciu poki co nie ma zadnej poprawy kiedy moge spodziewac sie jakis efektow? pozdrawiam
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Efektów leczenia można spodziewać się już po kilku dniach jednak cała kuracja może trwać nawet kilka miesięcy. Zaleca się również zażywanie witamin B1 i B2. Maści i kremy należy nakładać na zmienione chorobowo miejsca, ale także na skórę sąsiadującą. Zaleca się ich stosowanie przez 5 dni, ale nie dłużej jak 10.