Przyjmowanie szczepionki uodparniającej Luivac

Witam, od kilkunastu dni biore szczepionke uodparniającą Luivac, w ulotce pisze że przy zwiekszonym pasażu jelitowym działanie tego leku może być zaburzone, lek podaje sie na czczo, jeżeli 20-30minut po podaniu tabletki ide sie raz normalnie załatwić to wpływa to na działanie leku?

nie. Za krótki okres od zażycia do defekacji. Nie będzie miało wpływu na działanie leku.
Jeśli to pana martwi- proszę zażyć lekarstwo-po defekacji.