Przyjmowanie tabletek a możliwość zajścia w ciążę

Witam , mam pytanie we czwartek ( 6.02) wyjechałem na 3 dniową delegacje ostatni raz współżyłem ze swoją dziewczyną we środę (5.02) , w czwartek wzięła tabletkę , w piątek zapomniała wziąć ( przyjmuje tabletki o godzinie 13.52 ) w sobotę wzięła 2 naraz o 13.52 tak jak powinna , w niedzielę również wzięła normalnie o danej porze . Ja wróciłem w niedziele około 3 w nocy i współżyliśmy . Więc czy jest możliwość że może być w ciąży ? Z góry dziękuję za odpowiedź

Mikołaj Cyganok

Przy określaniu ryzyka niepożądanej ciąży w przypadku pominięcia dawki leku antykoncepcyjnego, istotny jest dzień cyklu (część cyklu), w którym doszło do pominięcia dawki. Takiej informacji zabrakło w Pana pytaniu, co niestety uniemożliwia udzielenie odpowiedzi.