Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych i luteiny a wyznaczenie owulacji

brałam 3 msc tabletki anty microgynon 21. 28 dnia od calkowitego odst do 32 bralam luteine. okres 32 dc. w drugi cykl brałam od 19dc do 25 dc.okres 25 dc. teraz trzeci cykl. 23 dc. luteina od 19 dc. cdopdam ze w 10 dc mialam endometrium 0.425 cm i jakies trojlinijne. czy moge byc juz po owulacji?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście istnieje szansa iż doszło już do owulacji.