Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych przez dziewczyną od roku pomimo jednorazowego współżycia

Przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych przez dziewczynę od roku Witam, od pól roku jestem ze swoja dziewczyna. Przez ten czas współżyliśmy tylko raz. A ona bierze tabletki od roku. Znaczy to ze ten okres abstynencji jak sie poznaliśmy.. Miala caly czas kogoś, czy tez branie tabletek jest motywowane czym innym, Wiem, powinien pan zapytać w rozmowie, dzięki - rozumiem. Ale proszę o krótką odpowiedź...

Lek. Szymon Suwała

Ciężko odpowiedzieć na Pana pytanie - przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych przez Pańską dziewczynę może wynikać np. z chęci profilaktyki przed ewentualnym podjęciem się współżycia, ale może też wynikać z przyczyn chorobowych (tabletki antykoncepcyjne mogą być zapisane z powodu schorzeń ginekologicznych, są też przepisywane przez niektórych dermatologów). Nie musi być to zatem od razu związane ze zdradą.
Związek powinien opierać się na zaufaniu - dlatego zachęcam mimo wszystko do rozmowy z dziewczyną.