Przyjmowanie tabletek na krążenie krwi a wypadanie włosów

Witam. mam problem jak poniższe kobiety. od pewnego czasu wypadaja mi włosy z cebulkami coraz większa ilość. Wspomniała pani ze mogą wypadac od tabletek krążeniowych. Od 4 miesięcy mam przepisany na slaby przepływ krwi czy to może być przyczyną tego.?? jeśli tak to w jaki sposób można leczyć.
ponad rok temu

Opryszczkowe "zimno"

Wywołana przez wirus HSV-1, pojawia się często w początkowym okresie choroby i objawia pieczeniem czy swędzeniem skóry ? mowa o opryszczce wargowej. Doktor Marcin Ambroziak udziela odpowiedzi na pytanie, dlaczego opryszczka często zostaje nazywana zimnem.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie , ponieważ nie wiem jaki dokładnie lek Pani przyjmuje i na jaką chorobę podstawową cierpi . Najprawdopodobniej jeżeli przyjmuje Pani leki na poprawę krążenia nie jest to powodem wypadania włosów . Wtedy warto poszukać innych przyczyn na przykład zaburzeń hormonalnych lub niedoboru witamin .

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam,
dobrzy byłoby gdyby podała Pani jego nazwę. W tej sytuacji mogę tylko stwierdzić, że istotnie jest to możliwe. Należy odstawić lub zamienić lek. Dodatkowo proszę zacząć stosować Seboradin w ampułkach do wcierania na noc oraz Novoxidyl szampon.
Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty