Przyjmowanie tabletek na krążenie krwi a wypadanie włosów

Witam. mam problem jak poniższe kobiety. od pewnego czasu wypadaja mi włosy z cebulkami coraz większa ilość. Wspomniała pani ze mogą wypadac od tabletek krążeniowych. Od 4 miesięcy mam przepisany na slaby przepływ krwi czy to może być przyczyną tego.?? jeśli tak to w jaki sposób można leczyć.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie trudno odpowiedzieć na tak zadane pytanie , ponieważ nie wiem jaki dokładnie lek Pani przyjmuje i na jaką chorobę podstawową cierpi . Najprawdopodobniej jeżeli przyjmuje Pani leki na poprawę krążenia nie jest to powodem wypadania włosów . Wtedy warto poszukać innych przyczyn na przykład zaburzeń hormonalnych lub niedoboru witamin .

Witam,
dobrzy byłoby gdyby podała Pani jego nazwę. W tej sytuacji mogę tylko stwierdzić, że istotnie jest to możliwe. Należy odstawić lub zamienić lek. Dodatkowo proszę zacząć stosować Seboradin w ampułkach do wcierania na noc oraz Novoxidyl szampon.
Pozdrawiam