Przyjmowanie Xanax i Nexpram a szybsze tętno, bradykardia i kłopoty z oddychaniem

brałem ksanax ale coś się nasiliło najpierw szybsze tętno i mała tolerancja na wysiłek wysiłkowe na kardioogi dodatkie czekam na koronografie ale też stwierdzono silną nerwice lękową i teraz kłopoty z oddychaniem dostałem Nexpram 10mg rano kiedy moge się spodziewać poprawy ratuje się do tego ksanaxem mam pramolan na dorażnie sam nie wiem jak robić do tego bradykardia jak pamiętam wizyta na oddziale ratunkowym wtoruniu z dusznościami diagnoza somatyzacja postać ciężka z sercem teraz nic złego

Poprawy nie należy spodziewać się wcześniej niż po 2-3 tygodniach brania leku. Przy czym poprawa nie oznacza całkowitego ustąpienia objawów choroby, a jedynie lepsze godziny i dni przeplatane złym samopoczuciem. Leczenie tak nasilonych zaburzeń lękowych jest długotrwałe i często potrzebne są duże dawki leku przeciwdepresyjnego.