Przykurcz stawu łokciowego

od 15 lipca 2013 leczę się z powodu przykurczu w stawie łokciowym około 30 stopni po upadku z powodu wypadku samochodowego z dnia 29.06.2013.w rtg.ZWAPNIENIE W PRZYCZEPIE ŚCIĘGNA MIĘŚNIA TRÓJGŁOWEGO RAMIENIA DO WYROSTKA ŁOKCIOWEGO.ENTEZOPATIA BEZ ZMIAN ZWYRODNIENIOWYCH.MOJE PYTANIE CZY TEN STAN CHOROBOWY MÓGŁBY DOPROWADZIĆ DO TAKIEGO PRZYKURCZU CZY JEST TO TYLKO I WYŁĄCZNIE POWODEM TEGO URAZU.DODATKOWO MAM USZKODZONY NERW ŁOKCIOWY NA WYS.ROWKA ŁOKCIA.PRZED URAZEM ŻADNYCH PROBLEMÓW NIE MIAŁEM

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Obecny stan to wynik zarówno entezopatii jak i uszkodzenia nerwu. W tej sytuacji konieczna jest odpowiednia rehabilitacja.