Przyrost masy po stosowaniu Doxepinu na nerwicę

Biorę doxepin na nerwice od miesiąca,od samego początku duzą dawkę dzienną 50mg,przytyłem 5 kg! czy jesli ją zmniejszę skutki uboczne miną?Boję się ze po odstawieniu przytyję jeszcze wiecej.Czy to dlatego że zacząłem od razu od dużej dawki a nie stopniowo?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan o swoich wątpliwościach/objawach ubocznych z własnym lekarzem psychiatrą.
Proszę również rozważyć podjęcie psychoterapii, która jest podstawową metodą leczenia w przypadku nerwicy.