Przyścienne skrzepliny i pogrubienie ścian w dolnej części żyły udowej

Witam. Co oznacza wynik kontrolny USG żył kończyny dolnej? Stan po zakrzepicy żyły udowej w odc.środkowo-dolnym,ż.podkolanowej,piszczelowej tylnej,strzałkowej oraz ż.piszczelowej przedniej w 1/4 górnej. Obecnie przyścienne skrzepliny i pogrubienie ścian w dolnej części ż.udowej,w ż.podkolanowej i w początkowym odcinku żż.piszczelowych tylnych z prawie całkowitą rekanalizacją światła. Cech świeżej zakrzepicy nie wykazano. Dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stan naczyń krwionośnych jest bardzo słaby, niemniej jednak nie na tyle aby nie były one drożne. Uwidoczniono ewidentne cechy zakrzepicy.