Przyspieszenie przerwy pomiędzy opakowaniami tabletek antykoncepcyjnych

Witam! Od 2 miesięcy biore tabletki antykoncepcyjne Vibin mini o stałej porze. W tym miesiacu chciałabym by mój okres pojawił się wcześniej. Więc jeśli wezmę 2 tabletkę z 3blistra, a na następny dzień zaczę 7 dniową przerwę, po czym kolejne opakowanie to czy bede w dalszym ciagu dobrze zabezpieczona ??

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Aby przyspieszyć wystąpienie krwawienia z odstawienia można zrezygnować z przyjęcia ostatnich 2-3 tabletek i od razu przejść do 7 dniowej przerwy.