Przysypianie dziecka podczas karmienia piersią

Karmię 2-miesięczną córkę piersią przez 15-20 min. Córka w tym czasie przysypia, w pewnym momencie wybudzanie już nic nie daje. po odstawieniu od piersi córka jest dalej niespokojna, płacze, ssie, kręci się i tak cały dzień od karmienia do karmienia. Zaczęliśmy dokarmiać dziecko mlekiem modyfikowanym, gdzie po karmieniu piersią potrafi wypić jeszcze 100 ml MM, ale wtedy to zupełnie inne dziecko, nie płacze, chętnie się rozgląda, śpi spokojnie. Czy produkuję za mało mleka i musimy przejść na MM?

Milena Lubowicz

Proponuję Pani wizytę w Poradni Laktacyjnej, może ma Pani problem z techniką przystawiania dziecka do piersi. Myślę, że dyplomowany doradca laktacyjny najlepiej oceni czy ilość mleka jest wystarczający i poradzi co robić.
Pozdrawiam